Poliklinika profesora Řeháka
Stroupežnického 18
150 00 Praha 5

info@poliklinikarehaka.cz

Lékařská péče   Dlouhodobá péče   Péče o firmy

Poliklinika profesora Řeháka


Poliklinika profesora Řeháka vznikla jako společný projekt partnerů se zkušenostmi v oblasti humánní laboratorní diagnostiky a poskytování nadstandardní ambulantní zdravotní péče.

V názvu polikliniky vzdáváme čest prof. MUDr. Františku Řehákovi, DrSc., nestoru české a československé chirurgie, který v našem zdravotnickém zařízení strávil posledních několik let své aktivní praxe.

PPR-04


Zakladatelé jsou společnosti MED POINT a synlab czech.

Společnost MED POINT byla založena v roce 1994 a od svého počátku se orientovala na vysokou kvalitu a formu poskytování ambulantní lékařské a zdravotní péče. Posláním společnosti MED POINT je vytváření fyzické, psychické a sociální pohody pacientů s vědomím, že zdraví neznamená pouhou nepřítomnost nemoci. Pro plnění tohoto poslání jsme vytvořili veškeré potřebné podmínky a náš lékařský tým je schopen a stále připraven pečovat na vysoké odborné úrovni o zdraví všech pacientů.

Pečujeme o jednotlivé pacienty i firemní společnosti. Navazujeme na velmi oblíbenou a osvědčenou tradici rodinných lékařů a firmám nabízíme spolupráci formou pracovně lékařských služeb o zaměstnance a management. Cílem MED POINTu je především vytváření důstojných podmínek pro všechny pacienty jak po stránce odborné, tak i společenské.

 
© MED POINT & Synlab 2009-2012 design kupastudio | code & template MARKOnet.cz | powered by Joomla!